לקנות בגדים בחנות או באינטרנט?

לקנות בגדים בחנות או באינטרנט?

יש מעט מאוד סיבות לצאת לקנייה ישירה של בגדים בחנויות. או שאת מכירה את החנות וההיצע שלה ואת יודעת שאת לא זקוקה למבחר גדול של בגדים וקולקציות שונות, או שאת יודעת בדיוק מה את רוצה ואת יודעת שמבחינת מחיר, דגם וצבע הבגד הרצוי מחכה לך בחנות על המדף. כמובן, אם כל התנאים האופטימליים האלה מתקיימים, ואת זקוקה לבגד כאן ועכשיו, קני בחנות. אבל רוב האנשים לא סגורים על דגם מסוים אלא על הטעם שלהם, והם רוצים לדעת מה עוד המעצבים מציעים, באילו צבעים ומידות ובאיזה חומרים. הם מחפשים גיוון, הפתעות, יצירתיות, התחדשות מתמדת וחדשנות לצד היצע בסיסי שידוע לך שתמיד יימצא באתרים מסוימים. יחד עם חוויית השירות ברור גם למה קנייה באינטרנט עדיפה להם מאשר קנייה בחנות בגדים רגילה. אין מה להשוות, למען האמת.

חוויה של שופינג משודרג

אתרי החנויות של הבגדים מציעים חוויית קנייה משודרגת, בלשון המעטה. לשבת בבית, או להתפרקד במיטה עם כוס משקה, בנינוחות ובציפייה, ולסקור אתרי בגדים שמציעים היצע המתחדש כל הזמן זוהי חוויה שאי אפשר להתחרות בה כלל. השופינג באתרי בגדים מרחיב את ההיכרות שלך עם קולקציות, מעצבים מעניינים, חומרים וצבעים ודגמים שאולי לא תמצאי בחנויות בגלל שטח מדף מוגבל, אבל באינטרנט הכל אפשרי ולכן תוכלי למצוא דגמים וגזרות שלא ידעת אפילו שיכולים להחמיא לך הרבה יורת ממה שמצוי בחנויות. אל תשכחי שקניינים וזכיינים מכוונים תמיד למכנה משותף מסוים שאינו מאפשר להם מגוון רחב של אפשרויות וגזרות.

בגד לכל תקציב

אם תוסיפי לזה מחירים נוחים וזולים הרבה יותר ביחס לתמורה המצוינת בחומרי גלם ועיצוב מוקפד ותפירה טובה, תביני למה לאט לאט חנויות האינטרנט מחליפות את החנויות הפיזיות, שנותרות ברחוב כנציגות כמעט סמליות של התעשייה. האופנה המרתקת והכדאית יותר נמצאת באינטרנט, באתרים ייחודיים או אתרים פופולריים יותר. נשים רבות, וגם גברים, למרבה הפליאה, מתבייתות באתרים מסוימים שהקו האופנתי והעיצובי שלהן מדבר אליהן והמחירים הולמים את התקציב שלהן. מאפיין נוסף לקנייה באינטרנט היא שירות הלקוחות האדיב שמחליף במקרים רבים שירות אל קשוב במיוחד בחנויות, לפי התרשמויות של קונות רבות שמתקשות לקבל מענה מדויק לצורכיהן.