פורטל הבריאות של מדיקו – לדעת יותר לפני שנבדקים

פורטל הבריאות של מדיקו – לדעת יותר לפני שנבדקים

נשאלת השאלה למה ללכת לחפש מידע באינטרנט אם יש לכל אחד רופא משפחה שיכול לתת לו מידע? התשובה היא שלא כל אחד טורח להשתמש בערוצים שעומדים לרשותו כדי להתייעץ ולקבל מידע אמין משום כך, אם כבר היום מקובל להתייעץ ולשאול הכל באינטרנט אפילו לפני שהולכים לרופא, רצוי שזה יהיה מידע אמין ומבוסס. לכן, רופאים רבים החליטו לחלוק את המידע שלהם כדי שלפחות התשובות שתקבלו יהיו מקצועיות. פורטל הבריאות של מדיקו מיועד בדיוק בשביל זה – לתת לכם תשובות לשאלות ועוד הרבה מידע שאפילו לא חשבתם שיכול להיות נגיש לכם, גם לפני שאתם הולכים לרופא אבל כמובן שלא במקום התייעצות אתו. 

למה לשאול בפורטל?

בוודאי מצאתם את עצמכם לא פעם במצבים שבהם לא היה זמן לשאול את הרופא שלכם כל דבר והוא הסתפק בעיקרי המידע שעליכם לקבל. כמו כן, לא תמיד ברור לכם מצב מסוים ואם מדובר בבעיה שבגללה כדאי ללכת לרופא, ולכן הפורטל ממלא תפקיד של עזרה אינפורמטיבית ראשונה אבל לחלוטין לא אחרונה. לפני שאתם הולכים לשאול את הרופא חפשו את המאמר שמרחיב לכם את הידע בנוגע לבעיה מסוימת, מראה לכם סרטונים ותמונות מפורטות וגם לפני ואחרי ומרחיב לגבי יתרונות וחסרונות של כל ניתוח או שיטת טיפול שחשבתם לנסות. גם מי שמחפש מידע על ניתוחים פלסטיים שהם פופולריים כל כך יכולים ללמוד כל מה שהם צריכים על כך ולשאול את הרופא שלהם כדי לדעת מה מתאים להם ולהחליט על כך בצורה מושכלת יותר.

כל מה שחדש ועדכני ברפואה

רופאין ואנשי מקצוע מקבלים עדכונים מקצועיים על החידושים והגילויים האחרונים בתחום זה במסגרות המקצועיות שלהם ובהשתלמויות. לאזרחים שאינן מהתחום אין דרך אחרת לדעת את כל זה אלא במקום כמו פורטל הבריאות מדיקו. באתר זה תמצאו מאמרים ומחקרים חדשים, גילויים מהזמן האחרון וגם פודקאסטים ושידורים שונים שמרחיבים את הידע שלכם בכל נושא שמעניין אתכם בבריאות. 

על מה תקראו בפורטל?

תמצאו מידע רב טכנולוגיה חדשה בניתוחים, תרופות חדשות וכל הסיכונים והיתרונות שלהם, כיצד מנתחים ואיך זה מתנהל, מה צריך לדעת על מחלות כרוניות ותסמונות שונות, בעיות בריאות שקשורות לאורח חיים ותזונה, מה קורה בינקות ובזיקנה וכיצד לשפר את מצבכם, כל זה מופיע בצורה מעניינת ומובנת לכל אדם בפורטל. תוכלו לקבל גם מידע על רופאים שאתם מחפשים וליצור אתם קשר ישירות כדי להיעזר בהם ולקבל חוות דעת נוספת ותשובות לכל שאלה שתשאלו.