שיחות לחו”ל – שירותים לעסקים

שיחות לחו”ל – שירותים לעסקים

עסקים ישראלים בעלי סניפים בינלאומיים או עסקים העובדים עם לקוחות מחו”ל סביר להניח שיצטרכו לתקשר עם לקוחותיהם או הקולגות שלהם מעבר לים. כדי לעשות זאת תצטרכו בדרך כלל לסגור חבילת שיחה עם חברת תקשורת מובילה כדי ליהנות מעלויות שיחה מוזלות, אחרת תצטרכו לסבול הוצאות כבדות שלבטח לא יהיו משתלמות גם לא במחיר של מתן שירות לקוחות. מכיוון שאי אפשר לוותר על שירותי המכירות או שירות הלקוחות לחו”ל או יצירת קשר עם סניפים אחרים של החברה בחו”ל בעת הצורך כדאי לדאוג לחבילת תקשורת המתאימה לחברה או לפחות למסגרת עבודה בתעריפון מוזל כמו זה המוצע בחברת 015.

מתקשרים לחו”ל בתעריף מוזל:

מכיוון שיצירת קשר עם לקוחות ועובדי החברה בחו”ל הנם קריטיים לקיום העסק וקידום העבודה גם מעבר לים הרי שחשוב שתהיה אפשרות ליצור אתם קשר במחיר מוזל. תוכלו להיכנס לאתר של חברת 015 וליהנות משירותי החברה, הן כלקוחות מזדמנים אבל דעו כי לקוחות רשומים יזכו להרבה יותר הטבות ותעריף מוזל למגוון רחב של יעדים בחו”ל. ההרשמה אינה מחייבת דמי מנוי חודשיים או התחייבות לתקופה מסוימת.

היתרונות של שירותי שיחות לחו”ל של 015:

  • שירות לקוחות ותמיכה טכנית איכותיים וחסרי פשרות.
  • איכות שיחה ברמה גבוהה.
  • אין צורך להתחייב לחבילה או תקופת זמן מסוימת.
  • מחירים אטרקטיביים במיוחד למגוון עצום של יעדים בחו”ל.
  • ההרשמה באתר בחינם: ללא דמי הרשמה או התחייבות.

החיסכון הכלכלי הפוטנציאלי:

ככל שמדובר בניהול עסק הרי שהפאן הכלכלי משחק תפקיד קריטי בחברה. העסק מונע מהרווחים שהוא יוצר ולכן כל הזמן יש “משחק” בין ההכנסות להוצאות כאשר המטרה היא לצמצם בהוצאות לא רצויות ולהגדיל את ההכנסות. כמובן שאתם חייבים את האפשרות ליצור קשר טלפונים עם לקוחות, שותפים וקולגות שלכם בחו”ל כדי לקדם את העבודה ובסיס הלקוחות מעבר לים ולכן אי אפשר לצמצם בהוצאות העסק עד קו ה-0 אולם גם בעלי עסקים מצליחים יודעים שאין בעיה להגדיל את הוצאות העסק כל עוד הכנסות העסק גדולות באופן משמעותי יותר. מה שחשוב לחסוך הוא את אותן הוצאות לא רצויות. כלומר – אם יש לכם אפשרות לקבל שירות איכותי של שיחות לחו”ל בתעריף מוזל יותר – זה עדיף מאשר להישאר מקובעים לקיים רק בגלל שאתם כבר מכירים את השירות.