איך עושים תרגום דוחות ומאזנים פיננסיים לשפות שונות?

איך עושים תרגום דוחות ומאזנים פיננסיים לשפות שונות?

אחד משירותי התרגום הנפוצים ביותר הוא שירות תרגום של דוחות ומאזנים פיננסיים לשפות שונות. שירות זה נפוץ בעיקר בקרב חברות גלובאליות הזקוקות לתרגום והעברת מסמכים בין סניפי החברה או מסניף הליבה בישראל לסניף החברה בחו”ל. תרגום של מסמכים אלה צריך להיעשות בצורה נכונה, מדויקת ובעלי התקנים הנדרשים. בדרך כלל מומלץ שמתרגם עם רקע/ניסיון בתחום הפיננסי יבצע את התרגום של מסמכים אלה כדי שיבין גם את הנתונים שהוא קורא, קיצורים, ראשי תיבות ועוד.

מתי נצטרך שירותי תרגום של דוחות ומאזנים פיננסיים?

תרגום של מסמכים פיננסיים יכול לשמש בכמה וכמה מקרים. למשל כאשר צריך להעביר דוחות פיננסיים לבית המשפט כראייה או בדיקה במסגרת משפט המתנהל מול חברה מסוימת מעבר לים. כמו כן כאשר צריך להעביר מידע ודוחות בין סניפי החברה שמעבר לים. לעתים כאשר חברה רוצה לבקש מימון לפרויקט מבנק מקומי במדינת היעד הבנק יבקש דוחות פיננסיים של החברה ועל כן יהיה צורך לתרגם אותם בצורה נכונה ומקצועית. כמו גם כאשר תרצו להציע שותפות פוטנציאלית לאנשים מעבר לים סביר להניח שתצטרכו להציג להם מסמכים מתורגמים בשפה שלהם או באנגלית לכל הפחות.

לאילו שפות נצטרך את התרגום בדרך כלל?

בדרך כלל השפה תתבקש מכם תהיה אנגלית, אלא גם כן אותו גוף שאתם מתרגמים עבורו ידרוש מסמכים בשפה המקומית. התרגום יצטרך ככל הנראה לעבור גם אישור של נוטריון במקרים רבים אולם עבור גופים אחרים מספיק תרגום רגיל של המסמכים. 

החשיבות של מתרגם עם ניסיון בחשבונאות ופיננסים

אז כפי שהבנתם ממה שכתבנו כאן למעלה יש אחריות גדולה למתרגם ולעתים היא עשויה להכריע עסקה שלמה. תרגום לא נכון של המסמכים בשל חוסר ניסיון בתחום הפיננסי, הבנה לקויה של הנתונים או פרטים אחרים, עשויה לגרור מצב שבו לא תקבלו את המימון שאתם חפצים בו, לא תצליחו לסגור את השותף שרציתם או אפילו אם מדובר בהעברת מסמכים ונתונים בין סניפי החברה חשוב לבצע זאת כמו שצריך כדי שכל הדוחות בחברה יהיו מתואמים ומסונכנים ולא בטלפון בשבור.

שכרו כעת חברת תרגום מקצועית לכל שירותי התרגום במקום אחד

בחברת טקסט4יו מספקים שירותי תרגום מקצועיים כבר שנים רבות, מתוך הבנה כי חברת תרגום שאיננה מקצועית עשויה להסב נזק ללקוח. בטקסט4יו דוגלים בעבודה מקצועית, החזקת מתרגמים עם ידע והבנה ברמת שפת אם של שפת היעד ועם ניסיון בתחומים שונים בהתאם לצרכי הלקוחות. זאת כדי לספק את השירות הטוב ביותר לכל לקוח. למידע נוסף בקרו באתר שלהם או חייגו 077-5144055.